poniedziałek, 3 grudnia 2007

Blog i pasjonujące pisma informatyczne

Ostatnio przygotowując interesujący tekst na moją stronkę WWW, znalazłem blog człowieka, który ma podobną, wrodzoną dociekliwość w tematyce informatycznej (i nie tylko – jak mniemam) – co ja !:)
Okazało się że jako jedyny (w wynikach google) rozpoznał dokładnie ten sam problem pewnego autora CHIP co ja – jednak nie zaniechałem przygotowywania mojego tekstu... niebawem go opublikuję na mojej stronce WWW.

Znalazłem na tym blogu wiele bardzo interesujących artykułów i myślę że będę co jakiś czas zamieszczał tu linki do tych, które zainteresowały mnie najbardziej.

Dziś zapraszam na ów blog!:)

Oraz do zapoznania się z ciekawym tekstem poruszającym frapujący temat tego że dziś świat najnowszej techniki nie ma tego czegoś... :)

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...