poniedziałek, 12 września 2011

Powieść-gra SF: KOSMOLOT "PODRÓŻNIK"

Niedawno Arkadiusz Lubaszka przygotował internetową wersję sławnej gry KOSMOLOT "PODRÓŻNIK" Steve'a Jacksona (przełożył: Robert Browicz ilustrował: Peter Andrew Jones), która w oryginale wydana była w formie książki - zainteresowani wiedzą o co chodzi, czyli gra która jest wydrukowana i zawiera w sobie algorytm poruszania się po fabule (odnośniki do stron). W innych wersjach gier algorytm jest zaszyty i niewidoczny dla gracza w np. danej grze komputerowej lub zajmuje się tym mistrz gry.

Zapraszam do fajnej zabawy na stronce Arka.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...