czwartek, 9 kwietnia 2009

Bez niego nie byłoby gier ?

Niewątpliwie, niemal synonimem gier komputerowych jest joystick !:) Co prawada niechlubny wpływ na gry jaki odcisnęły pecety - spowodowały zboczenie w postaci grania na klawiaturze komputera (wtedy biurowego), jednak co joystick - to joystick ;)

Piszę o tym, gdyż na atarionline.pl, pojawił się krótki tekst o tym szczególnym manipulatorze pt. "Kwestia manipulatora". Jeśli nie wiesz jaka firma stoi za pierwszym i najsłynniejszym joystickiem oraz w którym roku powstał joystick, a także czy da się go zrobić samemu - zapraszam do przeczytania tego tekstu!;)

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...