środa, 10 czerwca 2009

Zwiastun gry: Star Wars: Republic Heroes

Oficjalnie potwierdzono już powstawanie nowej gry z uniwersum SW, czyli: Republic Heroes, która jest w głównej mierze oparta o treść serialu, który ostatnio jest emitowany w PL równolegle na dwóch kanałach TV (o czym ostatnio pisałem w tym miejscu).

Oto film dostępny na YT: Star Wars: Republic Heroes trailer (bezpośredni link):Ciekawy jestem jaka będzie wartość tej gry, a na dodatek gra będzie dostępna na platformę blaszakową, więc sam się o tym przekonam ;) ...i nie zapomnę powiadomić i Was ;)


Update:
Ostatni opis gry to Star Wars: The Force Unleashed, w którym są ciekawe linki oraz różne smaczki i błędy.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...