sobota, 6 marca 2010

Gmail będzie wykręcać numery ? ;)

Raz na jakiś czas Gmail pyta użytkowników o dodatkowy adres e-mail, dzięki temu gdy są problemy z dostępem do konta to sprawy administracyjne można rozwiązać za pośrednictwem drugiego konta pocztowego.

Sprawdzenie następuje poprzez pytanie na żółtym tle:

    Uwaga, to ważne: jeśli stracisz dostęp do konta nowe hasło zostanie wysłane na numer: [tu adres e-mail]. Ten adres jest poprawny | Aktualizuj ten adres
Nie dam sobie głowy uciąć, ale coś mi się zdaje, że wcześniej Gmail pytał i podawał adres e-mail, teraz podaje adres e-mail a pyta o "numer"...

Może jest to kwestia tego, że Gmail ma w przyszłości mieć też opcję dzwonienia pod numer telefonu ?


Update:
Wcześniej wspominałem o nowych funkcjach np. w poście Gmail czyta i rozumie.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...