wtorek, 12 stycznia 2010

Gra Warsaw City

Właśnie na AtariOnline.pl pojawił się następny artykuł omawiający mój stary i zupełnie nieznany program: Warsaw City. Jest to prosta gra, która przeleżała na dyskietkach przez 20 lat !;) Teraz w końcu się doczekała upublicznienia;)
Redaktor AOL przygotował do tego tekstu niezwykły informatyczno-socjologiczny wstęp historyczny, za który należy mu się medal;):)


Atari XL/XE - Warsaw City (game)

Sama gra nie jest dla mnie jakoś szczególnie wartościowa, gdyż powstała jako taki szkic programistyczny (projekt koncepcyjny) i dużo się nad nią nie napracowałem (a jak wiadomo cenimy w życiu to co było dla nas pracochłonne). Natomiast na pewno ma dla mnie wartość sentymentalną, bo byłem wtedy jeszcze w szkole podstawowej (wspaniałe czasy) oraz okres współpracy z firmą Mirage wspominam bardzo dobrze i z sympatią;)

Niebawem będą publikowane znacznie ciekawsze programy z tamtego okresu czasu.

Zapraszam do lektury: Premiera "Warsaw City".


Update:
Wcześniejsze teksty na AtariOnline.pl:

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...