sobota, 27 lutego 2010

Sokół Millenium zawieruszony w innym filmie ?;)

Filmy lat 80. fascynują do dziś, a przede wszystkim, zawierają niezliczoną ilość różnych smaczków i ciekawych nawiązań (o tym między innymi prowadzę prelekcje – bo jest o czym;) ). Dziś Sikor podsyła nam ciekawy link o klasycznym filmie SF pt. Blade Runner (Łowca androidów - Wikipedia), przedstawiający tylko jedną z wielu ciekawostek jakie można w nim znaleźć: Blade Runner Film Locations - The Star Wars Millennium Falcon Building


Kiedyś w podobny sposób opisywałem różne ciekawostki związane z filmem Tron, czyli pierwszym wykonanym z wykorzystaniem grafiki komputerowej połączonej z aktorami, posty: Atari w filmie Tron i Smaczki z filmu Tron część 2.


Update:
Kilka ciekawostek o Sokole Millenium cytowałem w poście pt. Czego nie wiedziałeś o Sokole Millenium ?

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Hello to all, how is all, I think every one is getting more from this web site, and your views are nice
in support of new people. szczegóły, http://forum.
badlers.nazuka.net/index.php?do=/blog/232/polecam-tą-stronę/Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...