wtorek, 31 stycznia 2012

Pierwsze Gwiezdne Wojny w 3D w kinach!

Zgodnie z tym co pisałem w poście Gwiezdne Wojny na Blu-ray już jutro, niebawem odbędzie się światowa i polska premiera pierwszego epizodu w wersji 3D:


GWIEZDNE WOJNY: CZĘŚĆ I - MROCZNE WIDMO 3D - polski zwiastun

Uroczysta premiera odbędzie się już 10 lutego - na co gorąco Was zapraszam, choć złośliwi powiedzą, że Mroczne widmo (The Phantom Menace - Wikipedia) to najgorszy film w historii;)

Oto polskie spoty telewizyjne "Gwiezdne Wojny Część I Mroczne Widmo 3D", które emitowane będę na różnych kanałach przed programami dla dorosłych:


Gwiezdne Wojny Mroczne Widmo 3D - #1 spot tv


Gwiezdne Wojny Mroczne Widmo 3D - #2 spot tv

Zastanawiałem się w jaki sposób będą reklamować wersję 3D na płaskich ekranach telewizyjnych. To trudna sprawa jak reklamować nowej jakości produkt na przestarzałej o epokę technologii telewizorów 2D. Podobne problemy mają producenci telewizorów, którzy chcą przekonać widza, że obraz i kolor na ich produktach jest znacznie lepszy niż na pozostałych, paradoks polega jednak na tym, że ich być może bardzo zaawansowany produkt widzowie będą oglądać na urządzeniach w tradycyjnej jakości lub nawet na telewizorach konkurencji;)
No ale niech się tym martwią ci co muszą...


Pytanie zasadnicze: kto idzie do kina na premierę?


Update 4 II:
W sklepach pojawiły się już gadgety i figurki przygotowane pod nadchodzącą premierę. W Empiku pojawiły się np. figurki za 65 zł (czyli będzie je można kupić taniej), ale nie są tematycznie związane tylko z pierwszym epizodem.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...