czwartek, 26 listopada 2009

30 lat Atari w Chip 12/2009

W grudniowym numerze Chip na stronie 16 znajduje się mini relacja ze świętowania 30 lat komputerów Atari (więcej w tym miejscu) na tegorocznym PGA. W tym miejscu znajduje się fotorelacja z tej imprezki: PGA2k9 - bo kiedyś grało się lepiej ;)


Tak jak ostatnio pisałem upłynęło od tej imprezki tyle czasu, że powoli będą pojawiać się tego typu wzmianki w różnych pismach.

W tym miejscu pragnę bardzo podziękować redakcji Chip za ich wkład w imprezkę oraz dziękuję za owocną współpracę (do tego tekstu zostały wykorzystane moje zdjęcia). Dlatego dzięki Bartek !;)

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...