czwartek, 26 stycznia 2012

Global Game Jam 2012

W ten weekend rozpoczyna się kolejna edycja eventu o światowym zasięgu Global Game Jam, czyli raju dla twórców gier, którzy mają 48 godzin na rywalizację w fajnej atmosferze.


GGJ odbywa się w 243 lokalizacjach na całym świecie i bierze w niej udział ponad 6300 uczestników tzw. jammers. GGJ w Polsce odbywa się w 4 lokalizacjach:
- PolyJam w Warszawie
- KrakJam w Krakowie
- MrKaktus Jam w Gdańsku
- oraz nowy w Poznaniu

W Warszawie PolyJam rozpoczyna się w ten piątek o godzinie 16:00 na terenie Politechniki Warszawskiej (gmach Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych), Audytorium Ryżki (pierwsze piętro). Oficjalne otwarcie rozpoczyna się tradycyjnie moim wykładem choć tym razem u mego boku jest V0yager. Spodziewamy się udziału około 40 osób + ewentualni goście.


Zapraszamy!

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...