piątek, 26 lutego 2010

Gmail czyta i rozumie

Gmail ostatnio "odczytał" z mojego listu słowo "Wysyłam" i przy wysyłaniu zapytał się czy na pewno ma wysłać, bo list nie zawiera załącznika - zdziwiony byłem mocno!


Ale ja tego słowa akurat użyłem odnośnie aukcji i chodziło mi o przesyłkę pocztową ;):)

Tego typu usprawnienia funkcjonowania oprogramowania, są czasami przydatne, ale dla osób, które prowadzą jakieś wysyłki (np. aukcje internetowe itp.) to będzie ta zmiana dla nich tylko utrudnieniem w codziennej pracy. Oby dało się to gdzieś wyłączyć, tylko czy przeciętny sprzedawca będzie tego gdzieś szukał ?

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...