czwartek, 12 czerwca 2008

Opis gry Archon

W ostatnich dniach na serwisie Atarionline.pl, pojawiła się pierwsza z trzech części opisu gier z serii Archon.

Czołówka gry Archon (z Atarionline.pl)

Dzięki pomysłowi Sikora, zawiązałem spółkę pisarską z Urborgiem, którego znam jedynie z netu. Spółka ta pracuje od jakiegoś czasu bardzo owocnie i powstał dość duży i w mojej ocenie interesujący materiał. Tak się jakoś złożyło, że jednego dnia (dzięki Sikorowi) staliśmy się ekspertami od tej serii gier i wręcz dwoimy się i troimy aby sprostać tym wymaganiom.

Dwie następne części, które mam nadzieję pojawią się już niebawem (ale czasu brak :-( ), są znacznie bardziej rozbudowane niż owa części pierwsza – oraz są też znacznie bardziej interesujące:)
Dlatego zapraszam wszystkich zainteresowanych do wspomnianego serwisu:)

Tu są: news na Atari.online.pl oraz tekst omawiający pierwszą część gry Archon.

Mój wcześniejszy tekst na tym serwisie: „The last starfighter”.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...