czwartek, 29 września 2011

Miłość nie wybiera

    Miłość nie wybiera
    tylko strzela !

    I to na oślep;)

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Czyżby strzeliło autora bloga? :P

Tdc pisze...

Mnie strzały amora omijają, natomiast trafiło już parę strzał takich innych właściwie pocisków, zdalnie sterowanych a ten co je wystrzelił nie miał skrzydełek ale miał zamiast mózgu procesor;)


A poważniej to osoby zakochane, mają ograniczone rozumowanie, gdyż ich własny mózg atakuje ich substancjami które mają taki efekt. Dlatego sami nie widzą takiego problemu jak ten tu opisany, bo czy ktoś widział kiedyś kogoś zakochanego, który z pełnym przekonaniem zapewnia wszystkich, że np. miłość jest ślepa itp. ?? Nie oni nie są do tego zdolni.

Natomiast do takich refleksji łatwiej dojść i je zrozumieć jeśli właśnie samemu się nie jest pod wypływem tych uzależniających substancji;)

inn pisze...

Tdc, tak, widziałam - siebie :) Uważam, że miłość jest ślepa, ale czy to ważne, kiedy jest pięknie?

Tdc pisze...

Takie jest życie i dobrze że coś w nim bywa piękne;)Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...