wtorek, 27 maja 2014

Krystyna Chojnacka - śmiertelna ofiara urzędników

Dziś pochowano sp. Krystynę Chojnacką, która targnęła się na swoje życie po zakończeniu nastej sprawy sądowej (po 21 latach!!!), w której skierowano sprawę do ponownego rozpatrzenia. Rodzina oraz członkowie Niepokonani2012, żegnali ją dziś na cmentarzu.

Źródłem problemu był Urząd Skarbowy, który pobrał akcyzę wysokości miliona złotych, mimo że ta dotyczyła innych podmiotów gospodarczych. W kilkunastu rozprawach sądy naprzemiennie przyznawały zmarłej rację i przyznawały rację urzędnikom. Nic dziwnego że przy takich prześladowaniach przedsiębiorców w Polsce, można się targnąć na swoje życie...


Źródło: Ostatnie pożegnanie sp. Krystyny Chojnackiej.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...