wtorek, 10 lutego 2015

Star Wars - wyprzedaż

Wspominałem ostatnio o dużej różnorodności towarów w sklepach spod znaku SW. Dziwiłem się gdyż obecnie w byle hipermarkecie można kupić ciekawe rzeczy, w momencie gdy jeszcze 2-3 lata temu było to niemożliwe, aby cokolwiek sensownego kupić trzeba było się naprawdę o to postarać (oraz często pogodzić z porażką).

Ale tym razem będę pisał o czym innym, to co było przed świętami dostępne - teraz jest dostępne w wyprzedażach! oczywiście asortyment mniejszy, mniej np. rozmiarów ubrań, ale zawsze jest to okazja, szczególnie gdy towar interesujący i dobrej jakości.

Jednym z takich przykładów niech będzie Undiz (niestety na stronie jest obecnie pod adresem Star Wars widoczny jedynie napis "Erreur 404; La page que vous recherchez n’existe pas"), gdzie jest bardzo atrakcyjna wyprzedaż bo aż 50%, niestety jak widać trzeba się przejść do sklepu osobiście, przed świętami była większa swoboda bo esklep działał. Asortyment obecnie ograniczony, rozmiary raczej te najmniejsze, ale mi np. udało się kupić ciekawe rzeczy i to nawet w moim rozmiarze. Polecam.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...