poniedziałek, 5 stycznia 2015

Star Wars w sklepach

Przed świętami w sklepach pojawiło się wiele różnego rodzaju rzeczy związanych z tematyką Gwiezdnych Wojen. Zacząć można od portfeli, kubków, zeszytów, teczek, po plecaki (fajne, choć dla dzieci czyli zbyt małe itp.), figurki oraz ubrania (kiedyś już pisałem o ubraniach oraz tu i tu i jeszcze tu). Tym razem przed świętami pojawiło się istne zatrzęsienie fajnych rzeczy, które ucieszą wszelkich fanów tematu, jednak pytanie dlaczego jest tego tak duży wybór? nawet w zwykłych hipermarketach (w których zwykle nic sensownego kupić nie można poza przecenionymi ubraniami i żywnością). Czy jest to spowodowane tym, że Polska została dostrzeżona przez producentów, zbieg okoliczności, czy może jest to spowodowane zmianą właściciela do praw (Disney) i jego polityka działania uwzględnia to że konsumenci czekają na dobrej jakości wyroby w tematyce Gwiezdnych Wojen;)

Niemniej teraz po świętach z pewnością wiele rzeczy jeszcze pozostało i warto się przejść po sklepach i sprawdzić co można kupić a może nawet trafi się na jakąś wyprzedaż.

Warto sprawdzić tekstylia, gdyż tym razem pojawiło się w kilku sklepach wiele ciekawych rzeczy, z tego co widziałem były to wyroby o wyjątkowej jakości wykonania jak na to co można było ostatnio w PL kupić. Przykładowo szczególnie polecam świetnie wykonane bluzki i bieliznę w Undiz.


Update:
Wyprzedaże faktycznie są - warto sprawdzić.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...