poniedziałek, 31 marca 2008

O polskiej demoscenie

Niedawno zaskoczył mnie e-mail od człowieka znanego jako Kaz. Jest to osoba znana w necie dzięki swemu serwisowi, który zajmuje się zagadnieniami związanymi z polską demosceną oraz ogólnie zagadnieniami związanymi z naszą historą komputeryzacji (np. to zainteresuje zapewne wielu :)). Muszę od siebie powiedzieć, że serwis Kaza jest niesamowity, a on sam przysłowiowo "odwala kawał dobrej roboty" ! Naprawdę mam wiele szacunku do takich ludzi jak On i właściwie jest dla mnie niedoścignionym wzorem !:)
W swym liście, zaproponował abym wypowiedział się o polskiej demoscenie i najbardziej nośnych tematach z nią związanych.

Kaz zaskoczył mnie tą propozycją bo nigdy nie byłem zbytnio aktywny na jego stronce (z braku czasu) oraz właściwie kompletnie go nie znam. Ten jednak uznał, że pewnie mam coś do powiedzenia w tym temacie i zagadnął do mnie. Muszę przyznać, że nasza korespondencja jest dość interesująca i coraz bardziej owocna - ale o tym następnym razem.

W ten oto sposób dzięki tej ciekawej propozycji, dołączyłem do znakomitego grona osób ściśle związanych z polską demosceną, które wypowiadają się o owej scenie. Moj tekst ukazał się w trzeciej części "Gawędy o scenie", do której przeczytania serdecznie namawiam :)

Bardzo interesujące są też wypowiedzi z wcześniejszej części, dlatego zapraszam w to miejsce. Szczególnie mi przypadła do gustu wypowiedz niejakiego Rocky.

Zapraszam też do przeczytania innych niezwykle licznych i interesujacych materiałów dostępnych na stronce Kaza :)

Update:
Mój pierwszy samodzielny tekst na serwisie Kaza: "Opis - debiut na atarionline.pl".

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...