poniedziałek, 21 kwietnia 2008

Opis - debiut na atari.online.pl

Jak wcześniej wspominałem (w tekście pt. "O polskiej demoscenie"), zgłosił się do mnie niedawno autor serwisu atari.online.pl - czyli niejaki Kaz. Zaczęliśmy sobie trochę korespondować, co najprawdopodobniej zaowocuje jeszcze niejednym wspólnym przedsięwzięciem :)

Na dobry początek naszej publicystycznej współpracy podesłałem Kazowi tekst, który czekał na moim dysku na opublikowanie (razem z innymi ponad 1 Mb mymi wypocinami ;-)). Tekst ten właściwie nie uważam za ukończony, ale wspólnie z Kazem uznaliśmy że nadaje się na opublikowanie (szczególnie teraz po istotnych redakcjach Kaza).

Dlatego od wczoraj można na wspomnianym serwisie przeczytać opis gry "The Last Starfighter" firmy Atari (z 1984 roku) - choć jest to pozycja nigdy przez tę firmę nie wydana (można przeczytać o tym więcej na mojej stronce). Wstęp do tego tekstu znajduje się w tym miejscu.

Tak oto rozpoczęła się nasza współpraca, mamy dalsze ciekawe plany i mam nadzieję że się ziszczą. Niestety teraz biorę "urlop" i pewnie na następne teksty przyjdzie nam jeszcze długo poczekać. Mam nadzieję że szybko uporam się z "głupotami życia codziennego" i już może za kilka miesięcy zacznę aktywnie wspierać te wszystkie serwisy, które oczekują na moje teksty:)

Pozdrawiam i zachęcam do lektury !:)


Tu mamy mój wcześniejszy wkład na tym serwisie pt. "O polskiej demoscenie".

1 komentarz:

DAK pisze...

Witaj i witajcie,
Po tej recenzji od razu zrobiło się jaśniej i powiało optymizmem na przyszłe teksty ludzików (mam nadzieję, że patrząc na Twoją pracę mocno ich zmotywuje to do pracy, ba może i ja coś kiedyś opracuję - na razie jak wiesz mam dwie rozpoczęte publikacje, więc nie prędko pewnie - nie mówię jednak nie) na stronie KAZa :).
Fajna o mały włos zapomniana gra na najlepszy hardware na świecie :).
Pozdrawiam
DAK

P.S.
Szybkiego uporania się z problemami i powrotu do ulubionych hobby.Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...