wtorek, 27 lipca 2010

Puste krzesła znów prześladują przewodniczącego

W piątek 23. odbyły się następne spięcia w komisji hazardowej (Kolejna burza w komisji hazardowej wp.pl), przewodniczący komisji po tym jak posłanka/członek komisji Beata Kempa na znak protestu opuściła salę, znów nawiązał to pustych krzeseł...

Jest to nawiązanie do głośnej wpadki ze stycznia br. kiedy to przewodniczący komisji Mirosław Sekuła dosłownie prowadził posiedzenie (dobre słowo !) komisji oraz przemawiał do pustych krzeseł (o czym była mowa w poście LOL tygodnia ;)):


KOMISJA HAZARDOWA (...) SKANDAL! - na YT

Jednak w ubiegłym tygodniu sytuacja wyglądała zupełnie inaczej: tym razem przewodniczący komisji podczas wyjaśniania, że jednak będzie poprawiał swój projekt raportu, gdy zobaczył że posłanka opuszcza salę stwierdził (piszę z pamięci), że znów będzie musiał mówić do pustych krzeseł...

Widocznie od stycznia stan przewodniczącego się mocno pogorszył, bo po pierwsze puste krzesło było tylko jedno (pozostała część komisji była obecna), a do tego słowa te mówił w stronę kamer, czyli raczej mieli to słyszeć widzowie. Inaczej było poprzednim razem (film u góry), gdy nie mówił do kamer tylko faktycznie zadawał pytania pustym krzesłom.
Widocznie dla niego to czy krzesła są puste czy zajęte to jest właściwe jedno i to samo... niestety...


Więcej takich ludzi w sejmie !!


Źródła: post nie powstał na podstawie opisu z zamieszczonego linku, tylko na podstawie relacji (około południa) na jednym z kanałów informacyjnych.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...