sobota, 23 stycznia 2010

LOL tygodnia ;)

W tym tygodniu rozpoczęła się typowa praca komisji śledczej, a tym samym rozpoczęły się typowe sceny związane z naszym życiem politycznym. Ogólnie było dość wesoło do tego stopnia, że kolejne kanały TV prześcigały się w bardziej kabaretowym podsumowaniu prac komisji w minionych dniach.

Jednak to jest zdecydowanie najfajniejsze (KOMISJA HAZARDOWA (...) SKANDAL! - na YT):


Podkreślę, że nie jest to żaden fotomontaż, przewodniczący przy pustych krzesłach mówił do... siebie (?). Podkreślam to, gdyż nie jest to dobrze widoczne na tym materiale, ale na innych kanałach TV było to lepiej widać.

Oto słowa jakie padają:
    Wznawiam posiedzenie komisji.

    Czy ktoś z członków komisji jeszcze chce zadać pytania ?

    Nikt się nie zgłasza.
    W związku z tym stwierdzam, że zakończyliśmy zadawanie pytań panu posłowi Chlebowskiemu.

Czy czasami przewodniczącego komisji nie należy wysłać na kompleksowe badania ?

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...