sobota, 16 kwietnia 2011

W maju będę w Krakowie;)

Informuję wszystkich moich przyjaciół, że 23 - 25 maja będę w Krakowie ;) Wszystko wskazuje na to, że będę tam organizował wspólnie z kolegami ciekawą imprezkę komputerową (na zamkniętej większej imprezie) tak jak rok temu. Jednak mimo to zapewne znajdzie się czas na spotkanie;)

Jeszcze nie wiem jak będzie z zorganizowaniem czasu wieczorami bo rok temu miałem ten czas zajęty, ale teraz wszystko jest planowane od nowa, więc na razie czas naszych atrakcji nie jest znany. Jednak mam nadzieję, że jednak wieczorami będziemy mieli nieco czasu aby zrobić sobie wspólny wypad do centrum miasta, czy może w jakieś konkretne miejsce, może np. na miejscu bo wszystko wskazuje na to że lokalizacja jest wyśmienita (stara przepompownia ul. Księcia Józefa 299).

Dodatkowo również w maju będę też w Szczecinie oraz w Częstochowie.

Do zobaczenia !;)

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...