niedziela, 24 kwietnia 2011

Życzenia świąteczne ;)

W tym roku pragnę złożyć życzenia świąteczne wszystkim czytelnikom tego bloga, znajomym, przyjaciołom oraz pozostałym internautom:

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, spełnienia wszystkich marzeń, morowego świątecznego nastroju, dużo miłości, radości oraz aby te dni były jeszcze lepsze niż zeszłoroczne !


Alleluja !


Update:
Przypominam, że od lat nie wysyłam życzeń za pomocą e-maila oraz SMSów, jednak to nie znaczy że o Was zapomniałem ;) po prostu zapraszam Was tutaj na mojego bloga gdzie można posty komentować i jest poprzez to lepsza komunikacja itp. ogólnie jest tutaj bardziej cywilizowanie ;)

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...