poniedziałek, 8 października 2012

Koszulki Star Wars - w sklepach

Tak, jak jakiś czas temu pisałem, obecnie w sklepach znów są dostępne koszulki i bielizna w klimacie Star Wars.

Kilka dni temu wszedłem do sklepu Reserved i tam znalazłem ostatnie sztuki kilku nowych wzorów koszulek, z postaciami z filmów. Wszystkie koszulki były z nowej serii, która traktuje tematyką humorystycznie, jest to właściwie klasyka związana z tematem, np. kto jest Twoim ojczulkiem? itp.
Koszt koszulki to około 70 zł.

Było też bardzo dużo bokserek z różnymi wariantami Yody czy też komiksów z postaciami Star Wars, tu wyraźnie jest większy wybór asortymentu. Znajdowała się tam też dwuczęściowa piżama.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...