piątek, 26 października 2012

Prelekcja na ZTG 2012

Już w ten weekend w Poznaniu odbędą się dwie imprezy równocześnie Poznań Game Arena oraz Zjazd Twórców Gier (piąta edycja). Na pierwszej ponownie serwis Atarionline.pl (+ inni) będzie miał własne stoisko z retro grami (i wykładami), a na konferencji ZTG 2012, będzie można wziąć udział w naszym wykładzie.

Wykład będzie dotyczył tego czym jest demoscena, jak ją rozumieć i jak się w niej odnaleźć. Współautorem tej prelekcji jest sam V0yager, a ja będę mu nieco przeszkadzał;)
Niemniej zapraszam na te ciekawe wydarzenia;)

Nasza prelekcja odbędzie się w niedzielę 28 października o godzinie 12:00, w sali A (multimedialnej), hali 8A (zaraz obok w halach 7 i 7A odbywać się będzie PGA).


Zapraszamy!

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...