niedziela, 19 kwietnia 2015

Star Wars: The Force Awakens - Teaser #2

Tego na moim blogu zabraknąć nie mogło, nieczęsto ale to jest filmik z 32 milionami wyświetleń (inne mają mniej najwyraźniej jestem zwykle zainteresowany jakimiś bardziej niszowymi tematami:P):


Star Wars: The Force Awakens Official Teaser #2

Mój szybki komentarz:
Rzeczą, która najbardziej mi się nie podoba to kompletnie nowa wizja szturmowców - niestety ale to ZBRODNIA! Kto im kazał...

Rzeczą, która najbardziej mi się podoba w tym filmiku jest oczywiście Han ze swoim "chodzącym dywanikiem", jak go swego czasu nazwała Leia;) Niestety, ale coś się stało z oczami Chewie - nie wygląda to dobrze...

Wracając do szturmowców, pilotów i ogólnie kasków, to jak to ma być: odgłos strzelającego TIE Fightera pozostał identyczny jak w starej trylogii, a wygląd szturmowców się zmienił... o co tu chodzi...
Unowocześniony model X-wingów oraz kaski pilotów kompletnie zmienione...
To jest w końcu ten sam film, czy nie?
Pojawia się też nowa wizja shuttle (np. znany Tydirium) - ciekawy ale mnie razi... zmienianie Gwiezdnych Wojen to jakieś wyścigi??

Podkreślę jeszcze, że przy okazji Terminatora III, wspominałem o zmienionym wyglądzie tytułowych robotów, jednak tam podejrzewam że wynikało to z praw autorskich (podobnie jak w serialowym wyglądzie RoboCopa). Jednak tutaj chyba mają pełne prawa?

Na koniec coś co może nie każdy zauważył - TIE Fighter strzela z zupełnie innego miejsca niż do tej pory (?!?!?), do tego jeśli dobrze widać i ma to być przód to jest to kompletnie inny przód (ale te dwa co na początku lecą mają prawidłowy przód, jednak wyglądają bardziej błyszcząco) niż był do tej pory... po co?

Występuje też masa nawiązań do starej trylogii (niepozbawionych przesady), jednak nie będę ich omawiał, bo i tak o tym internet huczy;)

Poza tym powiem tak: jeszcze powoli, jeszcze się to rozkręca, ale czuję moc!;)
Czyli szykuje się nam wspólny wypad do kina, jak to zwyczajowo przerabiamy od lat - zapraszam już dziś;)

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...