niedziela, 11 października 2015

Dziwną sytuację mamy w Polsce...

...jeśli przejechaliście np. kilkaset kilometrów to pewnie widzieliście, że na gigantycznych reklamach wyborczych kandydatów PO doskonale ukryty jest fakt, że... są z PO!

Nawet numer "2" jaki został przydzielony PO jest mało widoczny, a duży numer jest tylko ten na jakiej pozycji znajduje się ten konkretny na liście kandydatów lub numer okręgu!

Co to się porobiło :P
Oni się czegoś wstydzą?;)

Jakbym nie zobaczył to bym nie uwierzył, że może w Polsce dojść do czegoś podobnego! ;)


Update: 11 X
Panowie i Panie z PO! Kandydowanie i mandat poselski to nie jest żaden wstyd, to przywilej oraz służba dla kraju, która również jest chwalebna!;)


Update:
Bardziej poważnie, to sytuacja taka powinna być traktowana jako przestępstwo, gdyż społeczeństwo jest masowo oszukiwane i manipulowane. W USA robiono badania, z których wynika, że przeciętny wyborca głosuje na wygląd kandydata (ładny, młody, sympatyczny itp.). Tzn. jest zerowe prawdopodobieństwo, że wybrany zostanie najmniej atrakcyjny kandydat. Warto zdać sobie sprawę z tego, że mówimy tutaj o nieświadomych wyborach, jakie podejmujemy - czyli jest to proces masowy, podświadomy - więc idealny do masowego zwodzenia i oszukiwania ludzi. Jest takich mechanizmów znanych psychologii i politologii oczywiście znacznie więcej...

Jeśli ktoś ma tak przerąbane w polityce jak PO lub społeczeństwo nie cierpi polityków/polityki (w PL mamy obecnie do czynienia z obiema sytuacjami) to najlepszym sposobem wygrania jest zastosowanie psychicznego mechanizmu, który podświadomie zmusi wyborców do oddania głosu na osobę/partię, której nie chcą.

W tym konkretnym przypadku mamy:
1. gigantyczne zdjęcie kandydata (najważniejsza jest twarz)
2. kandydat musi być młody i "piękny"
3. absolutnie minimalistyczny znak PO gdzieś w rogu
...o wielkim logo PO (z czymś na kształt uśmiechniętej Polski) w tle znanym z wcześniejszych wyborów - to możemy zapomnieć!


Jak dla mnie kryminał za: dłubanie nam w głowach oraz ukrywanie podstawowych informacji :/


Update: 14 X 2015
Napisałem tutaj, że dziwną sytuację mamy w Polsce, a tu się okazało że sytuacja się zrobiła jeszcze dziwniejsza... Wczoraj zamknięto kanał na Twitterze tzw. "TVN48"...
Oficjalnym powodem jest zgłoszenie, że jest zbyt podobne (!) logo do jakiegoś innego (nie widziałem go nigdy na oczy więc nie wiem jakie logo).

Ogólnie jest mocna zawierucha, a ja nie mam czasu, aby szczegóły przedstawiać. Najważniejsze jest to, że sytuacja w Polsce robi się coraz dziwniejsza, wiemy obecnie że:
- PO traci bardzo, Polacy mają dość
- PO zyska przewagę w kontroli naszych umysłów kasując takie konta jak TVN48
- słyszeliśmy ostatnio dobitnie zapowiedzi takich działań (płatni hejterzy)
...oraz naprawdę nikt mnie nie przekona, że na chwilę przed wyborami takie rzeczy mają miejsce przypadkiem...

Widocznie walka polityczna przeniosła się pełną parą do internetu...
Jak dla mnie kamień łupany to dla nich za dużo...


Na razie jednak możemy się cieszyć na kanale TVN48 radosnym:
    Account suspended

    This account has been suspended. Learn more about why Twitter suspends accounts, or return to your timeline.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...