czwartek, 25 lipca 2013

Głuchołazy 2k13 - już dziś!

"Już za chwileczkę już za momencik..." rozpoczyna się kolejna edycja Atari party w Głuchołazach ! Ja jadę już za 4 h, nieco przed czasem, ale w przypadku tej imprezy jest to możliwe oraz warte zachodu - bo okolica bardzo fajna.

To kolejne party demosceny Atari, należy się spodziewać wielu fajnych atrakcji, kompotów w wielu kategoriach oraz fajnie spędzonego czasu;)
Więcej informacji na oficjalnej stronce party oraz na Atarionline.pl.

Ja ostatnio spędziłem kilka godzin na kodowaniu więc zamierzam wystawić małe intro może dwa. W dodatku podobnie jak rok temu przeprowadzę konkurs wiedzy muzycznej;)


Do zobaczenia na party!;)

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...