poniedziałek, 5 września 2016

Jakość opisów aukcji na Allegro spada...

W spamie znajdują się najczęściej teksty bezsensowne pochodzące z bardzo słabego tłumacza, zdziwiony jednak jestem, że trafia taki styl również na aukcje internetowe. Oto co znalazłem, cytuję opis interaktywnej figurki Star Wars:
    Star Wars Stormtrooper animatroniczne Interactive Rysunek jest bardzo interaktywne, Szturmowiec ma głosu, światła, efekty dźwiękowe i 4 ekscytujących sposobów, aby zagrać!Voice Activated Battle Mode: podnieść głos i Szturmowiec będzie angażować się w Battle Mode. Można również podnieść prawą rękę do działania wypalania Blaster i efektów dźwiękowych ze światłem! Activated Voice Talk Back Mode: Porozmawiaj z szturmowiec i będzie reagować na Twój głos! Podnieś głos i będzie reagować inaczej! Trybie rozmowy:Unieś lewą rękę do oryginalnego głosu i działań animatroniczne! Battle Mode: Podnieść prawą rękę do Blaster wypalania działanie i efekty dźwiękowe ze światłem!
Jakby nie było zdjęcia to pewnie zastanawiałbym się czy przedmiotem aukcji nie jest "Rysunek" ;):):)

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...