wtorek, 17 maja 2011

Zamknięte forum na StarWars.Com przez facebooka ?

Niedawno ogłoszono, że do 29 kwietnia nastąpi całkowite zamkniecie forum oficjalnej stronie StarWars.Com. Pablo Hidalgo w pożegnalnym wątku napisał między innymi:
    Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do przyjemnych dyskusji i żywych debat na oficjalnym forum Star Wars, oraz specjalne podziękowania dla chętnych moderatorów, którzy pomogli stworzyć i utrzymać społeczność od października 2001.
Autorzy odsyłają swoich fanów na często uaktualniane konto Star Wars na Facebooku oraz Twitterze, warto też pamiętać że na „oficjalnej” nadal znajdują się blogi, z których można się wiele dowiedzieć o SW oraz o tym co jest w planach.

Mocno emocjonalnie związani z „oficjalną” oraz jej forum fani komentują, że taka decyzja jest podyktowana rosnącą popularnością serwisów społecznościowych. Ja powiem szczerze, że nie bagatelizuję tej popularności, ale aby zamykać forum na „oficjalnej” skoro w samej Polsce istnieją liczne nieoficjalne fora SW i mają się dobrze – to o czym to ma świadczyć ?


Źródło: Koniec forum na StarWars.Com.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...