poniedziałek, 15 sierpnia 2011

Labirynt Duszy - dokument

Jury podesłał nam bardzo ciekawy dokument (telewizji Planete) z 2009 roku traktujący o genezie i tajemnicach życia ludzkiego, jak np. zagadce inteligencji, uczuć, samoświadomości itp.

Baaardzo polecam, tu jest ten dokument do ściągnięcia.

Film był niedawno dostępny na YT, ale niestety ze względu na prawa autorskie został usunięty (wraz z kontem udostępniającego).


Dzięki jury, właśnie na takie dokumenty czekam;)

2 komentarze:

jury pisze...

Nie ukrywam że to jeden z moich ulubieńców dokumentalnych jakie ostatnio widziałem :) Więc również polecam.

Tdc pisze...

Tak film bardzo ciekawy, porusza ostatnio bardzo rzadko poruszane zagadnienia. Bardzo chętnie będę tutaj zamieszczał podobne filmy.

Ogólnie mam takie wrażenie, że merytorycznie i jakościowo to kanał Planet mocno przegania znacznie popularniejsze kanały Discovery, które mocno prą w kierunku łatwego poklasku o efekciarstwa, kosztem jakości merytorycznej oraz pomysłowości.Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...