wtorek, 23 sierpnia 2011

Riverwash 2011

Już niebawem zaczyna się multiplatformowe party Riverwash, które tym razem odbędzie się w Łodzi (wcześniejsze edycje były w Warszawie). Dlatego zapraszam wszystkich miłośników demosceny, multimediów i kodowania na tegoroczne party, które odbędzie się 2-4 września. Tu stronka party.


Więcej informacji:
    Riverwash demoscene party is a meeting of people related to computer demoscene and is going to take place between 2nd and 4th of September, 2011, in Łódź city, Poland. Riverwash party is taking place for the fiftth time. We invite all demosceners, and everyone else that feels like joining the party. Demoscene parties in Poland have been organized for 20 years, since 1990. Visit the party homepage at riverwash.pl for more info and updates, feel free to declare your attendance. (...)

W tym roku party wypada niefortunnie bo osoby zainteresowane tematem mają w tym samym terminie dwie imprezy dość zbliżone do siebie - obie multimedialne tyle że jedna impreza o statycznych multimediach a druga o interaktywnych. Obrazuje to ta grafika, którą podesłał nam Reg. W tym samym terminie odbędzie się nowa konferencja twórców gier w Gdańsku WGK. Dla wielu to niezły dylemat gdzie jechać.

The force is strooong with You !

Zapraszam wszystkich miłośników demosceny, kodowania i multimediów do wybrania się na tegoroczny Riverwash, a jeśli bardziej interesuje Was tworzenie gier to wybierzcie konkurencyjne WGK.


Update:
Fotorelacja z Riverwash 2009.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...