sobota, 24 marca 2012

AmiWaWa 4 już dziś!

Już dziś odbywa się w Warszawie kolejna edycja AmiWaWa czyli meetingu dla miłośników Amigi. Jak czytamy na stronie organizatorów:
    Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników komputera Amiga i kompatybilnych na imprezę AmiWaWa 4. Jest to już cykliczne amigowe spotkanie w Warszawie o tej nazwie.
    Impreza odbędzie się w dniu 24 marca 2012 (sobota) w Warszawie, w Klubie Kultury "Anin" ul. V Poprzeczna 13. Rozpoczęcie imprezy o godzinie 11.oo, a zakończenie o godzinie 18.oo.
    Na AmiWaWa będzie można zobaczyć i potestować AmigęOne, SAM flex z najnowszą wersją AmigaOS, Pegasosa II wraz z najnowszą wersją MorphOS-a, Amigę "klasyczną". Będzie można porozmawiać w przyjaznej atmosferze z Amigowcami, wymienić doświadczenia, dowiedzieć się na temat nowych rozwiązań, jak i poszukać porad w rozwiązaniu własnych problemów.
    Tradycyjnie jak co roku odbędzie się turniej w SWOSa (zachęcamy do treningów, gdyż poziom jest wysoki, warto także przywieźć ze sobą ulubiony dżojstik)

    Wstęp wolny!!! Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
Druga salaAmiWaWa 2

Wraz z organizatorami zapraszam na tegoroczną edycję meetingu miłośników Amigi!


Update:
Tu znajduje się fotorelacja z AmiWaWa 2.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

chcemy fotki :)

Tdc pisze...

Ja niestety nie dałem rady być i żadnych fotek nie mam...Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...