piątek, 23 marca 2012

Właśnie trwa KazKompo 2011

Na Atarionline.pl właśnie trawa KazKompo 2011, czyli internetowy konkurs, w którym wybieramy grę minionego roku. Spośród 58 gier, które zostały opublikowane w ubiegłym roku, zdecydowanie można znaleźć coś dla siebie. Oto jedna z gier:


"Boulder Dash" Dr Murgen 3 cave 2 - Kaz Kompo 2011

Gry są różne, różniste: kolorowe lub nie, zręcznościowe, logiczne i będące połączeniem tych typów. Niektóre są bardzo proste technicznie, a inne bardzo zaawansowane, z świetną muzyką oraz zaawansowaną grafiką. Znajdą się też takie, które są efektem pracy w edytorach map np. Robbo lub jak w powyższym filmiku.

Głosując można przyznać punkty dziesięciu najlepszym grom. Następnie należy oddać głos na stronie Atarionline lub wysłać e-mail do organizatorów konkursu. Wśród osób biorących udział zostanie wylosowana jedna, która otrzyma niespodziankę.

Głosować można już tylko kilka dni, czyli do północy 25 marca (niedziela).

Do dzieła !

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...