poniedziałek, 9 kwietnia 2012

Pogodnych Świąt Wielkiej Nocy !

Pragnę złożyć wszystkim czytelnikom bloga wszelkiej pomyślności! Blog ten jest skierowany szczególnie do moich znajomych i przyjaciół, dlatego przypominam że od lat nie wysyłam już życzeń e-mailem (to przestarzałe:P), dlatego niech wszyscy czują się tutaj pozdrowieni i zżyczeniowieni ;)


Niemniej otrzymałem od Was wiele życzeń drogą poczty elektronicznej i tutaj bardzo za nie dziękuję !;)

Pogodnych, pełnych zdrowia i satysfakcji świąt oraz wszelkiej pomyślności w najbliższym czasie, w szczególności spełnienia wszelkich marzeń, a szczególnie tych najistotniejszych, najskrytszych, najbardziej intymnych;)

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...