niedziela, 3 czerwca 2012

Dokument "Trucizna nasza powszednia"

Jury podsyła nam info o ciekawie zapowiadającym się dokumencie zatytułowanym "Trucizna nasza powszednia" ("Our Daily Poison", Francja, 2011, 113 min. reżyser: Marie Monique Robin).

W tym miejscu znajduje się polski opis tego dokumentu oraz zwiastun. Na tej stronie znajduje się informacja o najbliższych emisjach tego dokumentu, który faktycznie zapowiada się ciekawie.

Dzięki za info !;)


ps. Jeden z czytelników tego bloga zaoferował się że będzie dla nas nagrywał dokumenty o których tutaj rozmawiamy, niestety jego konto Gmail chyba już nie istnieje, dlatego proszę o kontakt !;)

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

TeDeC, sprawdź pocztę na Facebooku. :)

Tdc pisze...

Tak widziałem dzięki, niebawem Tobie odpowiem.

Pozdrawiam!

jury pisze...

Ostatnio zaczynam chyba wpadać z jakąś manię oglądania dokumentów :) i kolejnym który bardzo mi się podoba ( ze względu na podejście do "wszystkiego dookoła" bardzo zbliżone mojemu własnemu ) to "Poza komosem: wieloświat":

http://www.youtube.com/watch?v=nBzBNqKpy9s

jury pisze...

Aha, jeszcze jeden mam do polecenia :)
Tyle, że od razu ostrzegam, tematyka "kontrowersyjna" w naszym kraju w obecnych czasach, czyli psychodeliki. W ogóle to cała ta seria o "narkotykach" o nazwie "Narkotyki: xxx " uważam, iż jest świetna. Ale ten jest rewelacyjny. Pokazuje do czego są zdolne psychodeliki jeśli chodzi o leczenie. Oczywiście jest i mroczna strona psychodelików, ale to chyba tylko dla człowieka "zachodu" dla którego nie istnieje jakiś głęboki świat wewnętrzny, duchowy ... itp, tylko widzi świat przez pryzmat bzdur o nazwie pieniądz, sztuczne piękno ...
http://www.youtube.com/watch?v=ssXOcJg2KuI

Tdc pisze...

> Ostatnio zaczynam chyba wpadać z jakąś manię oglądania dokumentów :)

Ale bardzo dobrze !;) Ten blog to miejsce dla ludzi, którzy myślą, zadają pytania i oglądają wartościowe materiały;)

A tu dodaję jeszcze jeden.


Niestety na YT film "Poza komosem: wieloświat" nie jest już dostępny :(Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...