wtorek, 21 sierpnia 2012

WAP-NIAK już we wrześniu

Niedawno pojawiła się invitka nowej imprezy, która odbędzie się w Warszawie w celu odbycia game compo, czyli konkursu w tworzeniu gier na Atari i ZX Spectrum. Tu znajduje się stronka party.

Party jest o tyle niezwykłe, bo dwuplatformowe. Początkowo miało być to spotkanie sceny Atari, ale w ostateczności dołączyła scena ZX Spectrum, która od lat nie miała żadnej imprezy w PL. Dlatego po wieloletnich zmaganiach na Grzybsoniadzie, tym razem czeka nas coś zupełnie nowego;)

WAP-NIAK inwitka party 2012


Warto zaznaczyć, że to ciekawe przedsięwzięcie jest w całości organizowane przez Sikora, który tutaj czasami pisze i często podsyła różne ciekawostki do opublikowania (nawet nie wiem ile ich czeka na publikacje w e-mailach - big sorry Sikor!)

Zatem do roboty, zabierać się za klawiatury i pisać gry, niech wasz 6502 lub Z80 zawrze !

Do zobaczenia na WAP-NIAKu!

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...