czwartek, 13 września 2012

Mamy nowożeńców !

W minioną sobotę 8 września odbyła się uroczystość, mego ucznia Adama, który czasami podsyła nam jakieś ciekawe materiały (np. tu bardzo ciekawy temat).


Adam może być Wam znany, gdyż był obecny na party u Vasca (czyli ostatnie party w Opalenicy) oraz był też wiele lat temu na imprezie organizowanej w Warszawie pt. CorusCon. Obecnie żartował sobie, że wpadnie na party Sikora - no mam nadzieję że jednak nie żartował;)

Ja wśród tych kompletnie nieznanych mi osób czułem się bardzo dobrze, goście przybyli bardzo licznie, a ogólnie panowała bardzo sympatyczna atmosfera potęgowana przez rodziców Adama;) No naprawdę wiele osób chciałoby mieć tak udaną ceremonię;)

Życzymy Wam długiego, dostatniego i szczęśliwego życia ! Oby życie było dla Was szczodre we wszystkim!

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...