sobota, 26 kwietnia 2014

Pogromcy mitów rozprawią się z Gwiezdnymi Wojnami

Na jednym z najciekawszych kanałów TV czyli Discovery Science, zobaczyć możemy obecnie zwiastun nowej serii "Prawda czy fałsz – pogromcy mitów". Tym razem tematyka będzie związana z filmami Gwiezdne Wojny.

Zgodnie z programem premierowy odcinek zostanie wyemitowany we wtorek 6 maja o godzinie 22:00, oto opis ze stronki WWW:
    Prawda czy fałsz – pogromcy mitów

    Zemsta mitów

    Pogromcy mitów poddają wnikliwej analizie mity z filmów "Wojny gwiezdne". Czy Luke z pomocą przytroczonej do pasa linki z hakiem mógł dokonać razem z Leią karkołomnego skoku?
Przyznam, że dla mnie to ciekawa pozycja. Często pełnię rolę dyżurnego wybrzydzacza Gwiezdnych Wojen, więc wreszcie ktoś zrobił program dla mnie;)

Zapraszam przed telewizory;)

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...