poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Doktor Who - w święta

Obecnie na kanale BBC Entertainment, zobaczyć można zwiastun zapowiadający ciekawe pozycje na święta. Jedną z nich jest najnowszy odcinek Doktora Who. Zobaczymy w nim np. Clarę Oswin Oswald (Jenna-Louise Coleman) oraz Matta Smitha w tytułowej roli.

Może o tym nie wiecie, ale specjalne świąteczne odcinki Doktora są tradycją tego serialu, więc i tym razem warto go nie przegapić - tym bardziej że polityka tego kanału jest taka, że najnowsze odcinki Doktora prawie nie są powtarzane :( Natomiast jakieś niezwykle głupawe seriale i inne programy (których nie mam sił oglądać - np. tu opis i tu) są powtarzane przez cały rok:(

Zapraszam Was przed telewizory na Doktora Who;)


Update:
Sprostowanie, będą dwa odcinki Doktora, pierwszy w sobotę o godzinie 18:45 i drugi o tej samej porze w dniu następnym. Okazuje się że pierwszy z nich (sobotni) jest odcinkiem specjalnym, powstałym na 50 lecie serialu, które świętowaliśmy niedawno (tu news). Jest to dokładnie ten sam odcinek, o którym pisałem wcześniej w rocznicowym poście (pokazujący wszystkich dotychczasowych aktorów, którzy grali rolę Doktora itp. więcej szczegółów w tym poście, ogólnie bardzo ciekawe dla osób które wiedzą o co chodzi).

Pierwszy z filmów nosi tytuł: Dzień Doktora, oto opis:
    Wydanie specjalne na 50-lecie serialu. Poznamy tajemniczą przeszłość Doktora Who. W programie wystąpią: Matt Smith i David Tennant.
Drugi ten emitowany w niedziele nosi tytuł: Czas Doktora
    Wokół pewnej planety gromadzą się najdziwniejsze stworzenia. Są one przyzywane przez gwiezdny sygnał. Pojawia się tam również Doktor.

    Występują: Matt Smith, Jenna Coleman, Orla Brady, Peter Capaldi
    Reżyseria: Jamie Payne
Nocą odcinki te będą powtarzane (i znając ten kanał tylko raz i tylko w nocy).

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...