niedziela, 2 listopada 2014

Wycieki palnięci?

Wiecie, że lubię doszukiwać się bzdur w tłumaczach (np. tutaj), jednak często bez tłumaczeń dzięki zwykłemu chochlikowi teksty stają się o wiele ciekawsze.

Robiąc grę na Atari poszukiwałem opisu kolejnych błędów i na tej stronce, oto co przeczytałem:
    Błąd nr 163
    Nastąpiło przekłamanie w programie DOS-u. Niezwykle rzadko występujący błąd, w wypadku jego wystąpienia należy powtórnie załadować do palnięci komputera Dyskowy System Operacyjny. Jeżeli nie spowoduje to spodziewanej poprawy i błąd nadal występuje, oznacza to, że DOS nie jest w stanie wykonać zadanej operacji, trzeba użyć innego DOS-u.

Update:
Polecam też hasło chochlik drukarski w Wikipedii.

Update:
Błędy SO - błędami, ale po paru godzinach pracy, mamy nową grę;)

2 komentarze:

Sikor pisze...

Mamy nową grę, a ja nic nie wiem :P Gdzie i dlaczego? :P

Tdc pisze...

Aaaa wiesz bo taki znany komodziarz jak Ty to nie śledzi takich niszowych wydarzeń :DJeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...