piątek, 24 października 2014

LEGO dołącza do świata Minecraft

Trudno sobie wyobrazić coś co pasuje do siebie lepiej jak LEGO i Minecraft (Wikipedia), dlatego od nowego roku także i w Polsce dostępne będą zestawy z Creeperem i innymi postaciami;) W ten sposób firma LEGO powiększa jeszcze wielką wrzawę jaka panuje od lat na całym świecie - Minecraftomania.

Ja widziałem i dotykałem już takie zestawy np. taki z Endermanami, lecz dostępne one są obecnie jedynie w dużych salonach LEGO. Jednak od stycznia pojawią się we wszystkich sklepach.

Tutaj jest oficjalna strona LEGO poświęcona Minecraftowi.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...