środa, 16 lipca 2008

Nadchodzi party Głuchołazy 2008

To już trzecia edycja party, które zostało bardzo pozytywnie przyjęte przez polską scenę, a organizowane przez Ryśka M.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na nadchodzące party, które będzie miało miejsce w dniach 25-27 VII 2008, czyli jest to ostatni weekend lipca. Uwaga – jednak tym razem zmianie uległo miejsce, gdzie będzie organizowana impreza.
Do zalet nowego partyplace zaliczyć można np. pobliskie schronisko, w którym można przenocować w dobrych warunkach (co na partach jest rzadkością) i to za niewielkie pieniądze.

Wszelkie informacje dostępne są na stronie zlotu, na którą zapraszam oraz dodam, że jest tam możliwość zadeklarowania swojej obecności - po wyjaśnieniu pewnych spraw, już się na tę listę wpisałem.

Od siebie dodam, że wiele osób od dawna, szykuje wiele ciekawych prac, więc są duże szanse zobaczenia czegoś ciekawego, a być może będzie tego wszystkiego znacznie więcej niż na poprzednich edycjach:) Miejmy nadzieję, choć z drugiej strony kolega Mono już zapowiedział, że On i jego demko niestety nie będą obecne na tegorocznym party – szkoda :-(

Z drugiej strony istotą każdego party są ludzie i na razie wiadomo, że szykują się Oni z Polski oraz Europy, choć niestety już wiadomo, że niektóre osoby niestety nie będą mogły dotrzeć np. Kaz, Urborg, Dak i inni. Natomiast pojawią się niektóre osoby, których zabrakło rok temu:)

Głuchołazy 2007 (autor zdjęcia: Vidol)


Obecne party będzie dla mnie moją demosceniczną rocznicą ponieważ 10 lat temu byłem na pierwszym party w Elbągu (w 1998 roku :)
Ja co prawda już wcześniej chciałem jeździć, ale jakoś jeszcze nie były organizowane takie ogólnopolskie spędy. Potem gdy się mocno ruszyło w połowie lat 90. to ja z kolei o tym nie wiedziałem :( Gdy się zdecydowałem w 1998 roku to właśnie trafiłem na koniec świetności sławnej "Ornety" QuaSTów.

2 komentarze:

dak pisze...

Witaj(cie),
Życzę udanego (trzeźwego) party obfitującego w ogromny ciężar nowości sprzętowych jak programowych.
Ja na G2k8 być nie mogę (tdc - wie dlaczego).
Cóż baw(cie) się znakomicie i Tomku -- jak to ja :) czekam na relację (obszerną - bo czytać umiem i lubie :D, jak również zdjęciową - bo i pooglądać lubię).
Pozdrawiam
dak

Tdc pisze...

Witamy!:)

> Życzę udanego (trzeźwego) party

Dzięki wielkie !:) Postaramy się bawić doskonale ;) :)

> obfitującego w ogromny ciężar nowości sprzętowych jak programowych.

Party mają to do siebie, że właśnie trzeba się na nich znaleźć aby się o tym przekonać:)

> Ja na G2k8 być nie mogę

No właśnie wielka szkoda, bo w końcu razem od dawna planowaliśmy ten wyjazd.

> jak to ja :) czekam na relację (obszerną - bo czytać umiem i lubie :D, jak również zdjęciową - bo i pooglądać lubię).

Myślę, że jakaś relacja będzie (już w każdym razie została zamówiona), a zdjęcia pewnie też się znajdą :) Postaramy się Tobie zafundować jakieś ponętne kształty jakiegoś komputera ! :D :D

Ja również pozdrawiam!Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...