czwartek, 24 lipca 2008

Głuchołazy 2008 - ja jadę już jutro !:)

Już jutro (a właściwie dziś :P) zaczynam moją przygodę na party Głuchołazy 2k8 (tu jest wcześniejszy post na ten temat). Jesteśmy umówieni na dwa samochody już o godzinie 11:00 (co niestety dla mnie oznacza jeszcze 2h dojazdu na miejsce zbiórki).
Cieszę się niezmiernie gdyż od wielu lat tego typu wyjazdy są dla mnie jedynymi wakacjami, ale co tu dużo mówić: demoscena, komputery Atari, świetne towarzystwo (gadające w asemblerze :) - czego szukać więcej ?:)

Tym razem jak zwykle atrakcji nie będzie brakować, do największych niewiadomych zaliczyć można samo partyplace (gdyż jest nowe) oraz pobliski nocleg. Natomiast z typowo demoscenicznych atrakcji to planowany jest pokaz przeróżnych modyfikacji designu komputerów itp. Pewnego razu namawiałem aby wpadła pewna przedstawicielka sceny C-64, tak więc pewnie będzie można ją spotkać wraz z mężem oraz jej ulubionym komputerem. Nie zabraknie innych sprzętów między innymi ma się pojawić ZX 81.

No to ja spadam, bo już jutro zaczyna się dla mnie to fantastyczne wydarzenie (już w samochodzie planuję kodowanie !:), a przecież to już za kilka godzin !

Wpadajcie również !:)

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...