środa, 2 lipca 2008

Przenośna karta graficzna ?

DAK przesłał nam ciekawostkę ze świata sprzętu komputerowego EVGA UV Plus+ 16. Jest to o tyle interesujące rozwiązanie, że za pomocą podobnych algorytmów co zdalne (np. internetowe) pulpity, owo urządzenie buduje obraz poprzez kabel USB.

Dzięki temu do dowolnego komputera (np. przenośnego), możemy podłączyć dodatkowy monitor lub rzutnik za pomocą wyjścia DVI-I. Zapewne do zaawansowanej grafiki się to za bardzo nie nadaje, ale jest to ciekawe rozwiązanie i bardzo chętnie przetestowałbym coś takiego właśnie w bardziej zaawansowanych zastosowaniach :)

Dzięki DAK!:)

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...