poniedziałek, 13 lipca 2009

Seans w kinie Iluzjon - Nowa nadzieja

Jak informuje Sikor zbliża się nie lada gratka dla miłośników filmów z lat 70. oraz Gwiezdnych Wojen. Otóż już 18 lipca w ramach 103. Spotkania fanów Gwiezdnych wojen z Warszawy i okolic odbędzie się projekcja „Nowej nadziei” (z 1977 r.) w kinie Iluzjon (teraz nowy tymczasowy adres: Biblioteka Narodowa, Al. Niepodległości 213, sala im. Stefana Dembego, wejście A – tu mapa). Wraz z projekcją planowane są dodatkowe atrakcje – co jest już tradycją ;)


(źr. Biblioteka Ossus)

Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 15:00 na Polu Mokotowskim, w pubie Marilyn (mapka) a następnie około godziny 19:00 wszyscy udadzą się spacerkiem do pobliskiego kina. Początek seansu planowany jest na godzinę 20:00.

W tym miejscu jest info kina – ceny biletów itp.

Tu mamy info o filmie „Nowa nadzieja”:
na Wikipedii: Nowa nadzieja oraz na Biblliotece Ossus.

Ja niestety obecnie jestem bardzo zajęty scenowymi zajęciami (zbliża się party Głuchołazy 2k9), więc raczej nie planuję obecności.

Dzięki Sikor za info!

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...