wtorek, 21 lipca 2009

Zapraszam na party Głuchołazy 2k9 !;)

Już w piątek rozpoczyna się party polskiej demosceny Atari, czyli jedna z największych imprez tego typu w kraju. Jednak ja z kolegami wybieram się już w czwartek aby sobie wydłużyć zabawę ;)


Jest to już 4 edycja party w Głuchołazach (Wikipedia), a kontynuuje tradycję sięgającą lat 90. Co roku przyjeżdża sporo osób w tym jest spora grupka z zagranicy. W tym roku zakładam, że będzie ponad 100 osób (mimo zapowiedzi braku kilku stałych bywalców).

Głuchołazy 2k8 (zdj. Dhor)

Imprezka się szykuje wyśmienita i dlatego wszystkich zapraszam na tę wspaniałą ucztę w old schoole'owych klimatach ;) A jak wiemy: Atari jest pionierem w dziedzinie rozrywki i multimediów, czyli jest: stare ale jare !;)

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...