czwartek, 28 stycznia 2010

Totalny talent: Katarzyna Popowska

Dziś przypomnienie wspaniałej Katarzyny Popowskiej, która była wydarzeniem w zeszłorocznej edycji programu Mam talent, choć niestety tylko wydarzeniem bo los był dla niej wielce niesprawiedliwy.

Ale to nic, cieszmy się jej talentem:


Wchodzi sobie na scenę taka 19-to latka i jednym tchem zmiata wszystkie wokalistki w PL, a co tam w PL na świecie ! Coś nieprawdopodobnego !
Z czego żyją takie "artystki" jak u nas wiecznie żywa Maryla Rodowicz, na świecie np. Céline Dion... wszystkie zostały zdeklasowane.

Czapki z głów !:)


Nie chcę teraz zbyt głęboko wchodzić w temat kontrowersji jakie są związane z tym, że Katarzyna nie dostała się do następnych etapów MT. Dostało się natomiast wiele dziewcząt, które nie miały kompletnie nic do zaprezentowania (nawet nie ma co porównywać), przykładowo nie wiem jak mogła się do półfinału dostać Wiktoria Katajew, która nic nie zaprezentowała i szybko odpadła (tak jak pozostałe).
Jury zabłysło tu totalnym brakiem kompetencji i profesjonalizmu.

Z tego potem wybuchł protest internautów, którzy podpisywali się pod petycją. Ilość oddanych głosów to ~200 000.
Na konferencji prasowej Wojciech Iwański reżyser programu, powiedział:
    być może dojdzie do złamania obowiązującego dotąd regulaminu i któryś z uczestników odrzuconych wcześniej przez jury, znajdzie jednak swoje miejsce w odcinku półfinałowym
...do czego nie doszło, ale był to ewenement na skalę talentu np. Kasi Popowskiej.


Update:
I pokaźna porcja filmów:


Kasia Popowska - wywiadKasia Popowska - You belong with me ( Taylor Swift cover )If i were a boy- Beyonce ( Kasia Popowska )Kasia Popowska- Beautiful by Christina Aguilera (COVER)LOVE STORY- Taylor Swift (my cover) Kasia PopowskaKasia Popowska - Real Girl (Mutya Buena COVER)Kasia Popowska- Nie proszę o więcej (Edyta Górniak COVER)I will be- Leona Lewis/Avril Lavigne Cover- Kasia PopowskaKasia Popowska - Better in time (Leona Lewis)KASIA POPOWSKA - THE CLIMB (MILEY CYRUS COVER)


Kasia Popowska- Ave Maria (Beyonce COVER)

KASIA POPOWSKA- HALLELUJAH (LEONARD COHEN COVER)

Halo by Beyonce (Poppysinger)


oraz stronka fanklubu Kasi Popowskiej: kasiapopowska.socjum.pl


Update:
Około rok temu poruszałem tematykę zaawansowanych technik wydobywania dźwięków gębowych ;) czyli np. beatbox czy Xöömej - zapraszam do lektury.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...