poniedziałek, 11 stycznia 2010

536 zł za C-3PO !

Właśnie ktoś wystawił na serwisie eBay C-3PO (LEGO) z limitowanej edycji, za kwotę 536 zł + koszty wysyłki. Aukcja: LEGO STAR WARS "GOLD C-3PO" C3PO LIMITED EDITION (MISP).


Update:
Zwykle figurki LEGO Star Wars kosztują na eBay od 5 do kilkunastu złotych.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Chore, baz przesady !!! Za plastykowy ludzik lego tyle forsy, kto to kupuje !!!

Tdc pisze...

Wprowadzenie zasad wolnorynkowych miało spowodować zdrowe zasady funkcjonowania rynku. To jest jeden z przykładów, że zapewnienia twórców i zwolenników często w praktyce mijają się z ich marzeniami.

Sprawa jest prosta: trzeba kupić zestaw klocków taki zawierający 1000 elementów, pomalować na złoto i sprzedać za 200 000 zł;):):)Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...