czwartek, 10 czerwca 2010

Zapraszam na spotkanie w Sobotę 12 VI

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, publikuję ostateczne informacje odnośnie naszego spotkania w sobotę, UWAGA są zmiany, które zaznaczyłem wytłuszczeniem:
    Gdzie: Pizza Hut w Carrefour Bemowo Al. Powstańców Śląskich 126
    kiedy: sobota 12 czerwca
    o której: 16:00
Zmiana miejsca oraz godziny wynika z ustaleń z osobami, które się ze mną skontaktowały, jeśli są jakieś uwagi proszę komentować w tym newsie. Odwiedziny w pizzerii na Bemowie, to sprawdzenie nowego miejsca - może się nam spodoba.


Postaram się (na wzór wcześniejszego spotkania) zarezerwować nam większy stolik w pizzerii na moje nazwisko (choć oni oficjalnie nie gwarantują rezerwacji, no ale może się uda).

Dojazd komunikacją:
Jeśli ktoś będzie jechał z przeciwnej strony miasta to proponuję wsiąść do metra i na stacji A-22 Wawrzyszew przesiąść się w autobus 184 (jedzie prosto do tego centrum handlowego, po około 10 przystankach). To chyba najszybsze połączenie, nieco na około ale pewnie szybciej to wyjdzie niż jechać komunikacją z centrum.


Na miejscu kontakt ze mną telefoniczny (telefon do mnie znajduje się w każdym moim e-mailu).


Na koniec nie pozostaje mi nic innego jak życzyć smacznej pizzy;)


Update:
Link od Sikora: Spaceballs - PIZZA THE HUT!

Update:
Na razie nie udało mi się załatwić dla nas rezerwacji, bo na stronie WWW restauracji na Powstańców Śląskich nie ma podanego bezpośredniego numeru telefonu (tylko ogólny), zadzwoniłem do nich ale oni nawet nie mieli numeru do nich, więc w żadnej sposób nie mogłem się z nimi skontaktować...

3 komentarze:

sikor pisze...

Hmm, sto metrów dalej są pawiloniki handlowe, tam jest dagrasso, a w drugim lub trzecim rzędzie pawiloników prywatna pizzeria, gdzie pizza jest 100x lepsza niż w pizzahut... A i jakiś taki lepszy klimat...
Mnie na 99% nie będzie w Wawie w tym terminie, także życzę smacznego.

sikor pisze...

A, w związku z tym i jeszcze jedną wiadomością poniżej coś sobie przypomniałem - chyba wiem, czemu Wybierasz tą pizzerię: http://www.youtube.com/watch?v=33n-IS8a1S4 ;P

Tdc pisze...

Skąd wiedziałeś ?;)

Szkoda, że Ciebie nie będzie. Co do pizzerii to jest to bardzo blisko więc jeśli wszyscy zadecydują inaczej to pójdziemy do konkurencji;)Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...