sobota, 21 sierpnia 2010

Jutro początek Doktora Who w TV

Od środy na kanale BBC Entertainment emitowane są pierwsze odcinki Doktora Who (pierwsze w numeracji tego kanału, czyli te które były emitowane w TVP w 2009 r.).

Doctorwhotitles2007Doctor Who title 2007

Jest to okazja do nagrania/obejrzenia wspomnianych odcinków (które pewnie niejednego ominęły tak jak mojego brata), bo od środy wspomniany kanał rozpoczął codzienną emisję o bardzo dogodnej porze (chyba po raz pierwszy) czyli o 17:00.

Jutro 22 VIII jest powtórka, pierwszych trzech odcinków wyemitowanych w tym tygodniu. Emisja od godziny 12:50.

W tej serii Doktora, główną rolę powierzono Christopherowi Ecclestonowi, a w pierwszym odcinku dowiadujemy się jak Doktor poznał bardzo lubianą przez widzów jego towarzyszkę Rose (Billie Paul Piper).


Update:
Kinowy zwiastun pierwszej serii Doktora:


Doctor Who Series 1 Cinema TrailerDoctor Who - Series 1-4 Ultimate Teaser Trailer

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...